KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16349161
nr 1634 9161
2 st, Nicolae Ambrozie (1931), blomsterstilleben. Signerade. Olja på pannå, 28x16 cm, yttermått inklusive ram: 38x26 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 20:32:05
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)